Közlemény - 2020. március 17.

A Cecei Általános Iskola
KÖZLEMÉNYE

Tisztelt Szülők, Kedves Tanulók!

A kormány döntése alapján a mi iskolánk is 2020. március 16-tól a digitális tanulásra vált át! A kialakult helyzet mindenkit próbára tesz. Kérem Önöket, Titeket, törekedjünk arra, hogy a lehető legjobbat hozzuk ki belőle! Ez az időszak nem rendkívüli tanítási szünet, hanem más módszerekkel történő felelősségteljes otthoni tanítás, tanulás!!!

A kapcsolattartás módja a következő: e-Kréta!!! (elsődleges tájékoztatási pont), e-mailek, Facebook zárt csoportjai, telefon (szükség esetén)! Amennyiben nem rendelkeznek e-Kréta belépéssel az iskolatitkár segítségét kérhetik telefonon!

Ha valakinek nehézséget okoz a digitális kapcsolattartás papír alapon is megkaphatja a feladatokat szerdánként 8-10 óra között az iskolában! Ha egyéb kérdés merül fel, kérném Önöket, hogy a járványra való tekintettel elektronikusan vagy telefonon keressen fel bennünket!

Elérhetőségeinek: 06-25/505-140 (H-P: 8-12), intezmenycece2020@gmail.com!

Kérem a Tanulókat és Szüleiket, hogy működjenek együtt!!!

Az iskola vezetősége