Zongorahangverseny - vizsgával - 2019. június 12.

Az év végi vizsgát hangversennyel és bemutatóval kötötték össze Doffkay Frigyes zongora tanítványai a Cecei Általános Iskolában, ahol a Violin Művészeti Iskola növendékei is tanulnak. Mindenki szépen felkészült a vizsgára, mint ahogy azt az értékelésükben a tanár úr és Puskásné Radó Ágnes is kiemelték.

A zeneművek előadásán túl nagy örömet jelentett a szülők és hozzátartozók számára a négykezesek, egy hatkezes zenemű és a végzős diákunk Szalai Anna és a Doffkay tanár úr közös négykezes előadása is.

A perspektíva, hogy az elsős kisdiákok hova juthatnak el kitartó munkával, így vált teljessé.

Köszönjük minden kedves előadónak a kitartó munkáját, és azt, hogy a cecei iskola tehetséggondozó területeit a zeneművészettel is kiegészítik.

Szabóné Várady Katalin, igh.