Lázár Ervin Nap - 2019. május 8.

Cecei sikerek a Pálfai Lázár Ervin Napon

Mindig nagy öröm számunkra, ha versenyeken, megmérettetéseken mutathatjuk meg diákjaink jártasságait, készségeit. Így volt ez a Pálfai Lázár Ervin Nap során is, amikor két különböző versenyágban is megmutatták magukat a cecei diákok.

A nemes versengés egyik területe a dramatizáló bemutató, melynek során a 4. b osztályosok Lázár Ervin: Metró mese című művét adták elő Szücsné Takács Ilona osztályfőnök „rendezésében”. Ifjú diákjaink a legsorrendfordítóbb teljesítményért járó elismerést szerezték meg a versengésben.

A dramatikus bemutatóval egyidejűleg a labdarúgók is összemérték tudásukat a ceceiek részvételével, ahol a Lázár Ervin Futballkupán a csapatunk első helyezést ért el. Különösen nagy öröm számunkra, hogy az első helyezettnek járó kupa mellett, Galambos László 8. b osztályos tanulónk, a legjobb kapusnak járó emlékplakettet is elhozhatta.

Szeretnénk megköszönni valamennyi versenyzőnknek a felkészülést és a sikeres részvételt, ezen a megyehatárokon átívelő versenyen!

Szívből gratulálunk a szép eredményekhez!

Szabóné Várady Katalin, igh.