Függeszkedő-mászó verseny - 2019. május 8.

A TE IS csapat május 2-án egy függeszkedő-mászó versenyt hirdetett meg a tanulók körében, melyet az órák közi szünetekben valósítottunk meg. A program egész nap tartott. Az iskola udvarán található mászókán versenyezhettek a gyerekek. A versenyen 1-8. osztályos korig vettek részt a diákok. Az erősítő gyakorlat lényege az volt, hogy ki az, aki a legtöbbször tud oda-vissza menni ezen a hétlépcsős játékon. A legügyesebb kislány, Kovács Kamilla 3. osztályos tanuló, aki első helyezést ért el, tizenkétszer ment végig a pályán. A második helyezettnek, a 6. osztályos Kovács-Horváth Marcellnak nyolcszor, míg a harmadik helyezettnek a 4. osztályos Pordány Leventének hétszer sikerült. Akik nem kívánták összemérni erejüket, örömmel szurkoltak a résztvevőknek. A győztes diákok oklevelet és csokit kaptak eredményükért.

A közeljövőben a TE IS csapat futóversenyt, futball-, és kézilabda mérkőzéseket szervez.