MiniLÜK területi verseny - 2019. március 6.

Nagy hagyománya van a Mini LÜK logikai eszköz használatának a Cecei Általános Iskolában. Igyekszünk már első osztályos kortól megismertetni a diákokat olyan technikákkal, amikkel önellenőrzéssel is fejlődhetnek. Az eszköz használatának erősítésére versenyt is hirdetnek minden évben, amit a Móra Könyvkiadó támogat. A vetélkedés területi fordulóját 2019. március 04-én, hétfőn rendezték meg a cecei iskolában, ahova Bátaszékről, Bajáról és Sárszentmiklósról érkeztek diákok, hogy a cecei gyerekekkel összemérve a tudásukat, helyüket biztosítsák a Regionális Döntőbe. A helyi diákok nagy sikerrel szerepeltek a logikai versenyen, ahol a következő helyezéseket érték el:

2. évfolyamosok3. évfolyamosok4. évfolyamosok
I. Demeter LeventeIII. Szabó FlóraI. Pajor Petra
II. Dömők RóbertIV. Farkas LillaII. Dömők Zsófia
III. Pajor ÁdámV. Megyesi Bertalan JánosIV: Boris Bernadett

Köszönjük minden diákunknak és a felkészítő tanároknak a sok munkát, amivel felkészültek a versenyen való eredményes szereplésre! Jó felkészülést kívánunk a Regionális Döntőhöz!

Szabóné Várady Katalin, igh.