Farsangi mulatság - 2019. február 20.

Az idei maskarás felvonulást február 18-án, hétfőn rendezték a cecei iskolában. Nagy izgalommal készültek a szülők és diákok egyaránt. A szervező diákönkormányzat és a 7. évfolyamosok az iskolát és a tornatermet is feldíszítették a nagy napra. A 13 órától kezdődő jelmezes felvonuláson szebbnél szebb jelmezekkel vonultak fel a diákok. Voltak kalózok, bohócok, dinoszaurusz, medúza, katica, szivárvány, fegyveres harcosok, karácsonyfa, papagájok, szellem, társasjáték, Gól kompozíció, lovag, Drakula grófnő, optikai csalódás, rongybaba, pestis doktor. Az egyéni versengésben az első helyezést a Ketrecbe zárt királylány és a Hőlégballon jelmezek nyerték el.

A csoportos jelmezek kategóriában harmadik helyezést a Kézi Sebesület csoport, a második helyezést a Matematika rabjai csoport, míg az az első helyezést a Mine Craft Afrika csoport nyerte el.

A jelmezes felvonulást a büfében finomságok falatozása és tombolázás követte a 7. évfolyamosok koordinálásával.

Szeretnénk megköszönni mindazoknak a segítségét, akik munkájukkal és támogatásukkal sikeresebbé tették a cecei iskola farsangi mulatságát!