Illyés Mesemondóverseny - 2019. február 5.

Kedves Kollégák! Kedves Diákok!

Az idei tanévben is megrendezésre kerül a Cecei Általános Iskola szervezésében az Illyés Mesemondóverseny. Időpontja 2019. április 17. szerda 9 óra. A lebonyolítást az eddigi hagyományok szerint tervezzük, ünnepi köszöntővel kezdünk, majd megkoszorúzzuk a költő szobrát az iskola parkjában.

Iskolánként és évfolyamonként 2 főt várunk, akik magyar népmesét adnak elő egyénileg, kb. 2-3 perc terjedelemben. Verses mese nem lehet! A versenyre benevezésként egy meseillusztrációt kérünk, szintén a hagyományok szerint, mely alkotásokból kiállítást szervezünk a helyszínen. A rajzokat és egyéb technikával készült műveket A/4-es méretben postán, vagy személyes átadással várjuk az iskola titkárságán.

Kérjük, hogy jelezzék, ha valaki szívesen venne részt a zsűri munkájában, mert a segítséget szívesen vennénk!

Jelentkezési határidő: 2019. április 12. péntek, e-mailben, vagy postán, a következő információkra kitérve:

• diák neve, osztálya
  • iskola neve ( jelenleg használt név)
  • felkészítő tanár neve
  • ha lehet, a kísérők száma

E-mail cím: iskolacece@gmail.com

Tel: 25-505-140

Várjuk a jelentkezéseket! Jó felkészülést kívánok mindenkinek!

Cece, 2019. február 06.

Király László, igazgató