Látogatás a Cecei Könyvtárban - 2018. november 27.

2018. november 15-én délelőtt a Cecei Általános Iskola 4. a és b osztálya a magyar nyelv és irodalom tantárgy könyvtári órái keretében ellátogatott a községi könyvtárba.

Ila néni régi ismerősként fogadott minket, hiszen évente többször is ellátogatunk a hozzá könyvtári órák keretében.

Ahogy szaporodnak tanulóink ismeretei és nő a tudásuk, egyre inkább képesek megérteni a könyvtár célját, működését, átlátni a könyvtár állományát.

A két osztály tanulói közt nagyon sok rendszeres könyvtári tag van. Ők már ügyesen keresnek könyvet a kialakult érdeklődési körüknek megfelelően. Reméljük, hogy ezeknek a foglalkozásoknak köszönhetően is, egyre többen kapnak kedvet az olvasáshoz és a könyvtárba járáshoz.

Az óra végén mindenki választhatott egy ajándékkönyvet magának, majd kaptunk egy kis édességet és nagyon jó kézműves ötleteket a karácsonyi ajándékok készítéséhez.

Nagyon jól éreztük magunkat és szívesen megyünk ismét a könyvtárba, a nyári szünet előtt, vakációs olvasási ötletekért is.

Szücsné Takács Ilona és Földi Józsefné, osztályfőnökök