Családi Halloween délután - 2018. október 26.

A cecei iskolában nagy örömmel fogadják, ha a szülők, vagy más, lelkes, nem pedagógusként dolgozó emberek szerveznek programokat a gyerekeknek. Fontos az intézmény számára, hogy mások is becsatlakozhassanak a nevelési folyamatokba, hiszen az együtt és egymástól tanulás élethosszig tart és sok pozitívumot hozhat.

Így szervezik meg évek óta lelkes szülők a jelenlegi 6. évfolyamosoknak a Családi Halloween délutánt, ahol - angol nyelvet tanulván- egy kicsit az angolszász hagyományokról is beszélgetnek, érdekes ételeket és italokat fogyasztanak a 6. évfolyamos diákok. Zenével, közös játékokkal és beszélgetésekkel „fűszerezik” meg a családi délutánt, ami az őszi szünet előtti utolsó napon, pénteken valósult meg.

Úgy gondolják, hogy nem kell majmolni a nyugati szokásokat, de a közösen, hasznosan, mindenki számára kellemesen, kulturáltan eltöltött idő mindenki számára hasznos lehet!

Köszönetüket szeretnék kifejezni ezúton is azoknak a lelkes szülőknek, akiknek a jóvoltából a program megvalósulhatott!

Szabóné Várady Katalin, igh.