Papírgyűjtés - 2018. október 26.

Elég furcsa időpontban, de a szállítókhoz igazodva szervezték meg az őszi papírgyűjtési akciót a cecei iskolában, 2018. október 19-én, pénteken és 24-én, szerdán. Az időpont és a két nap furcsasága ellenére azonban sikerült ismét nagy számban megszólítani a diákokat és a hozzátartozókat, akik sok-sok papírral támogatták az iskola Diákönkormányzatán keresztül az ifjúságot, hiszen a papírgyűjtés bevételét mindig a diákok utaztatására és díjazására fordítják. A diákok összteljesítménye megközelítette a 7 tonnát!

Ezúton is szeretnék megköszönni a támogató diákoknak és felnőtteknek a papírgyűjtésben való aktív részvételt és az iskola támogatását!

A legeredményesebb diákok és osztályok a verseny eredményeként a következők voltak:

Alsó tagozat:

1. helyezés: Szabó Zoltán 3.osztály
2. helyezés:Ferenczi Réka 1. osztály és Jobban Bence 4. a osztály
3. helyezés: Baranyai Nikolasz 2. osztály és Pintér Kevin 4. b osztály

Felső tagozat:

1. helyezés: Balassa Máté 5. b osztály
2. helyezés:Horváth Bence 6. a osztály, Kacz Dávid 8. a osztály
3. helyezés: Várady-Szabó László 6. b osztály

Mindenkinek szívből gratulálnak!

Szabóné Várady Katalin, igh.