Pályaorientációs látogatás - 2018. október 2.

2018. október 1-jén, a középiskolaválasztást segítő programok keretében két régi diák, Dicsérdi Elizabet és Horváth Zoltán látogatott el a cecei iskolába, hogy meséljenek a 8. évfolyamos diákoknak a térség egyik legvonzóbb iskolájáról, a Paksi Energetikai Szakközépiskoláról. Mindkét diák nagyon jól érzi magát Pakson és rengeteg élménnyel feltöltődve beszéltek jelenlegi iskolájukról a régi diáktársaknak. A szóbeli bemutatás mellett ppt-vel is készültek, ahol a képek segítségével a paksi iskola hétköznapjaiba és ünnepeibe is betekintést nyerhettek az érdeklődő cecei végzősök.

Ezúton is szeretnénk megköszönni mindkét volt diákunknak, hogy ellátogattak hozzánk és bemutatták új iskolájukat a végzős diákoknak, ezzel is megkönnyítve az iskolaválasztásukat!

Szabóné Várady Katalin, igh.