Iskolakezdési tudnivalók - 2018. augusztus 29.

Iskolakezdési tudnivalók az első tanítási napra 2018. szeptember 3. hétfőre

A szervezők és hangosítók érkezése reggel 7:15 az iskolába.

Többi diáknak: 7:45, mindenki lerakja a táskáját a teremben- az elsősök is, majd kivonulnak a termekből, amit bezárunk.

A leendő első osztályosok a főbejárat előtt várakoznak az óvó nénikkel és a 8. évfolyamosokkal együtt. Közösen fognak majd átvonulni az udvarra, a szokott rend szerint, majd leülnek a padokra.

Felszerelések: ünneplő ruha, majd váltó ruha (ha át szeretne valaki öltözni), iskolatáska, tolltartó, órarend, toll, jegyzetfüzet, enni-és innivaló.

Menetrend: 8 órakor ünnepélyes tanévnyitó, az első évfolyamosok iskolai polgárrá fogadása. Utána a diákok bemennek a tantermekbe és 11:45-ig 3 osztályfőnöki órán vesznek részt. Az első évfolyamosokat a szülők bekísérhetik az osztályba és segíthetnek a felszerelések beazonosításában, majd távoznak. Az átöltözés előtt lefényképezünk minden csoportot!!!

A tanítás után az első évfolyamosokért a szülők bemehetnek az iskolába, ahol a gyerekeket a hozzátartozóknak adjuk át.

Keddtől teljes napot tartunk, órarend szerint, ebéddel, délutáni foglalkozásokkal- napközi, tanulószoba.

A sáregresi és vajtai diákok szállítása a tavalyi rend szerint történik. Először ismét a sáregresiek érkeznek az iskolába. Az indokokról mindenkit tájékoztatunk.