Nyári ügyintézés - 2018. július 3.

Kedves Diákok és Szülők!

2018. június 29-től 2018. augusztus 22-ig az iskola dolgozói nyári szabadságukat töltik.
A halaszthatatlan ügyek intézését, minden héten, szerdán 8:30-tól 12:00 óráig valósíthatják meg- az ügyeleti napokon.

Kérjük, hogy amennyiben előre tudják, jelezzék e-mailben, hogy milyen ügyben szeretnék keresni az ügyeletes pedagógust, az igazgatocece@gmail.com e-mail címen!

Kérjük, továbbá, hogy az iskolalátogatási igazolás igényeiket is előre jelezzék!

A javító vizsgát, a kiértesítéseknek megfelelően, 2018. augusztus 29-én, szerdán 9 órától szervezzük meg a Cecei Általános Iskolában.

Első tanítási nap: 2018. szeptember 3. hétfő. Ezen a napon tartjuk 8 órától a tanévnyitó ünnepségünket és az első évfolyamosok fogadását is.

Addig is mindenkinek kalandokban és pihenésben gazdag nyári szünetet kívánunk!

Az iskola vezetői