Versenyeredmények - 2018. június 13.

A tanév végén több olyan verseny és pályázat eredményét kaptuk meg, amelyben iskolánk tanulói eredményesen szerepeltek. A Cecei Általános Iskolából két csapattal neveztünk az idei évben a HEBE Országos Időutazó Ötfordulós Történelmi Versenyre. Südi László tanár úr támogatásával két kétfős csapat kapott elismerést a szervezőktől. A Varga Janka és Török Dorina 5. évfolyamos csapat az országos 31. helyezést, az Enyedi Gitta, Althammer Klára 8. évfolyamos csapat az országos 25. helyezést érte el. Az intézményünk iskolagyümölcs szállítója, a Balaton Ker-tész Szövetkezet egy rajzpályázatot hirdetett „Mátyás király és az aranyalma története” címmel. Boros Zsanett 6. osztályos tanuló a pályázaton III. helyezést érte el és 10.000 Ft-os sporteszköz utalványt nyert! Pajor Petra 3.a osztályos tanuló a Móra Kiadó által szervezett Mini Lük bajnokság megyei döntőjén 1. helyezést ért, amellyel jogot szerzett arra, hogy Fejér megyét képviselje az országos döntőn. A június 1-én, pénteken a Fővárosi Növény és Állatkertben megrendezett finálén Petra az előkelő 4. helyezést érte el! Ugyancsak június 1-én került sor a hagyományos székesfehérvári Visteon Kémia versenyre. Iskolánkat a Lehota Eszter, Nagy Nándor és Markó Viktor alkotta három fős csapat képviselte eredményesen. Felkészítésüket köszönjük Csajtainé Szabó Ágnes tanárnőnek. Minden versenyzőnknek és felkészítőiknek nagyon köszönjük a sok munkát, amivel ilyen sikeresen képviselték magukat és iskolánkat egyaránt! Büszkék vagyunk rájuk!