Tavaszi papírgyűjtés - 2018. június 6.

2018. május 22. és 24. között rendezték meg a cecei iskolában a hagyományos tavaszi papír és E- hulladék gyűjtési akciót.

A papírt gyűjtők és így is környezetüket védők közül, alsó tagozaton a következő diákoknak és szüleiknek sikerült a legnagyobb mennyiséget eljuttatni az iskolába:

I.helyezés: Szabó Zoltán 2. évfolyamos és Balassa Máté 4. évfolyamos tanuló
II. helyezés Szeder Márk 2. évfolyamos tanuló
III. helyezés Fazekas Andrea és Jobban Bence 3. évfolyamos tanuló

Felső tagozaton:

I.helyezés Balassa Márk 7. évfolyamos tanuló
II. helyezés Horváth Bence 5. és Kacz Dávid 7. évfolyamos tanuló
III. helyezés Jobban Márton 8. o. tanuló

Az osztályok közötti versenyben, ahol azt díjazták, hogy melyik osztályban voltak a legaktívabbak, vagyis, hogy melyik osztályban gyűjtöttek papírt a legtöbben az osztály arányában, a következő eredmény született.

Alsó tagozaton az I. helyezést érte el a 2. osztály.

Felső tagozaton I. helyezést ért el a 7. a osztály.

Mindenkinek nagyon köszönjük, aki támogatott bennünket abban, hogy minél több hasznosítható papír hulladék tudjunk összegyűjteni így is védve környezetünket!

Az összeget, amit a papír értékesítéséért kapunk, a Diákönkormányzat az iskola, záró hetének rendezvényeire, többek között az iskolai gyermeknap ajándékaira fogja költeni.

Szabóné Várady Katalin, igh.