Háromdimenziós mozivetítés - 2018. május 30.

Gyermeknaphoz közeledve a Cecei Általános Iskola Szülői Közössége és a Cecei Iskoláért Közalapítvány támogatásával ingyenes 3D előadáson vehettek részt az iskola diákjai május 28-án, hétfőn. A 3D-Sulimozi keretében a tatabányai szolgáltatók minden szükséges felszerelést hoztak, egy székekkel berendezett teremre, - ami lehetőleg egy kissé sötét- volt szükségük és elkezdődött a csoda!

A nagy moziknál sokkal közelebb érkező látványosságok, hiszen a gyerekek természetfilmeket tekintettek meg, teljesen lenyűgözték a különböző korosztályokat. Jó volt látni, ahogy nyújtják a kezüket a „feléjük érkező” természeti jelenségek felé. „ Csoda klassz volt! Felettünk ment a víz! Meg lehetett volna fogni… stb. hangzott el a sok élmény.”

Úgy gondolom, hogy olyan érdekes élményhez sikerült juttatni minden diákot, amit nehezen felejtenek el! Nagyon köszönjük a támogatást ehhez a csodás kalandhoz!

Szabóné Várady Katalin, igh.