3D-s filmbemutató - 2018. május 23.

Tisztelt Szülők!

A Cecei Általános Iskola gyermeknapi ajándékkal szeretne kedveskedni az iskola tanulóinak. 2018.05.28-án hétfőn meghívtuk iskolánkba a tatabányai RELAX VIDEO Kft-t, akik 3D-s filmbemutatót fognak tartani diákjainknak!

A program minden diákunk számára ingyenes, a költségeket a Szülői Közösségi bál adományaiból fogja finanszírozni az intézmény! Ezúton is szeretnénk megköszönni a bál szervezőinek a felajánlását!

A filmvetítések az alábbi rendben lesznek megtartva:

10.00-10.45 - 1. és 2 évfolyam - film címe: Mesés kalandok
11.00-11.45 - 3. és 4. évfolyam - film címe: Négy évszak
12.00-12.45 - 5. és 6. évfolyam - film címe: Négy évszak
13.00-13.45 - 7. és 8. évfolyam - film címe: A Gerecsétől Új-Zélandig

A szervezők minden diák számára biztosítják a filmélményhez szükséges 3D szemüveget!

Az alábbi linken lehet információkat találni a programról: http://www.relaxvideo.hu/3d-vetites.html

Az ingyenes filmvetítés mellett lehetőség lesz Virtuális Valóság sisak (VR-sisak) kipróbálására is, de ez a szolgáltatás fakultatív, díja 200 Ft/fő!

Aki szeretné ezt az eszközt kipróbálni, az a díjat az előadás napján hozza magával és az osztályfőnökének adja át!

A további hagyományos gyermeknapi rendezvényeinkre 2018.06.11-én kerül sor!