Diákolimpiai sikerek - 2018. május 9.

Diákolimpia - sokak számára ismerősen cseng a szó, hiszen az államilag támogatott diáksport megmérettetéseinek, versenyeinek elnevezése sokak számára személyes élményeket is felidéz. A cecei iskolások is több sportágban is kipróbálhatták magukat a tavasz folyamán, szép sikerekkel.

A területi megmérettetéseken a Futsal fiú és lány kategóriában is eljutottak a gyerekek a megyei megmérettetésig, de kézilabda kategóriában is kipróbálták magukat a fiúk két korosztályban.

A mezei futás után az atlétika vetélkedések kezdődtek, ahol magasugrásban, kislabda hajításban, futásban a következő sikerek születtek:

II. korcsoport Kislabda hajítás 1. helyezés Várady-Szabó László
III. korcsoport 60 méteres futás 3. helyezés Kiss Balázs
Távolugrás 2. helyezés Bali Gréta
IV. korcsoport Magasugrás 3. helyezés Sebestyén Dominika
800 méteres futás 3. helyezés
Magasugrás 1. helyezés Pók Csaba
Kislabda hajítás 2. helyezés
Magasugrás 1. helyezés Sohonyai Gyula
Kislabda hajítás 2. helyezés
Kislabda hajítás 2. helyezés Jóni Afrodité
Magasugrás 3. helyezés Pajor Lili

Köszönjük a sikeres felkészítő munkát Borosné Asbóth Ilona testnevelőnek, Földi Józsefné kézilabda és Südi László labdarúgó edzőnek!

Szabóné Várady Katalin, igh.