Fergeteges Iskolai Szülői Közösségi Bál - 2018. április 17.

Április 14-én, szombaton rendezték meg a Cecei Általános Iskola Szülői Közösségének tagjai a hagyományos Szülői Báljukat a Művelődési Házban. A tavalyi évhez hasonlóan a próba nehézségek miatt a cecei, sáregresi és vajtai szülők külön műsorszámokkal készültek, Somogyi Tiborné közösségi vezető koordinálásával. A népes nézősereg nagy örömére igen mozgalmasra sikerült az este, amit a New York, New York című musical betétdalának táncos előadása nyitott meg a vajtaiak előadásában. Ezután ABBA és magyar slágereket adtak elő a sárgeresi „Csipet Csapatos” fellépők, amit a cecei szülők vidám bohózata követett Katica dühöngője címmel. Az est folytatásában fergeteges mexikói hangulatot varázsoltak a vajtai fellépők, amit vastapssal díjaztak a vendégek. A következő fellépők a Cecei Általános Iskola pedagógusai voltak, akik a Te vagy a legnagyobb hős című dal átiratát adták elő az iskolai élet képeinek ppt bemutatójával megkoronázva. A záró műsorszám a cecei szülők country előadása volt, ami szintén nagy tapsot kapott. A műsor végén Király László igazgató megköszönte minden kedves fellépőnek és támogatónak a segítségét és jó szándékát, aki támogatta a rendezvény sikerességét, és jó szórakozást kívánt a vendégeknek a Szabó Zenekar által muzsikált bálhoz.

A jó szórakozás, a jó hangulat meg is valósult, hiszen régen látott tömeg vette birtokba a Művelődési Házat és vigadozott hajnalig a szülői bálon.

A Cecei Ált. Iskola pedagógusai és diákjai nevében szeretnénk megköszönni mindenkinek, aki részvételével, fellépésével, munkájával, tombola ajándékával támogatta az iskola szülői közösségének rendezvényét, annak sikerességét!

Szabóné Várady Katalin, igh.