Digitális témahét - 2018. április 4.

A cecei iskolában igyekszünk minél több olyan országos programban is részt venni, amelyek során a tanórai kereteken túl is információkhoz, tapasztalatokhoz juttathatjuk a diákjainkat. Ezért is csatlakoztunk az országosan meghirdetett Digitális Témahét programjaihoz, melynek során a jövő héten még hangsúlyosabb lesz iskolánkban a digitalizáció kérdésköre. Minden osztályban a tanórákon az életkornak megfelelő digitális tartalmak és eszközök kerülnek bemutatásra. A felső tagozatosok már a különböző prezentációs lehetőségeket is alkalmazzák, amiket más tanórákon való előadásaik során is kamatoztathatnak. De e mellett az internet veszélyeire is felhívjuk a figyelmet. Az Országos Gyermekvédő Liga elnöke, Matusek Zsuzsanna látogat el az iskolánkba, ahol egy interaktív előadássorozat keretében beszélgessen el a gyerekekkel és felnőttekkel az internet által rájuk leselkedő veszélyekről.

Gerlice

Gerlice Néptánc