Diákjaink versenyeztek! - 2018. március 27.

Az elmúlt időszakban több versenyen is részt vettek a cecei iskola diákjai, hogy bizonyítsák sokrétű tudásukat: Február folyamán több Kézilabda Diákolimpiai megmérettetésen két korosztályban, Földi Józsefné edző irányításával. Mindkét korcsoportban II. helyezést értek el. Február 16-én a Zrínyi Matematika Versenyen, ahol a legeredményesebb tanulóink: 3. osztály Pajor Petra, 4. osztály Görgey Ármin, 5. osztály Baumann Dóra, 7. osztály Pajor Lili.A Bozsik Intézményi Labdarúgó Tornák keretében több korosztályban versenyeznek fiú és lány csapataink Südi László és Klazer Balázs edzők irányításával. Mezőfalván az alsóbb osztályok képviselői vettek részt Betűzgető Versenyen Szücsné Takács Ilona vezetésével. Ismét ellátogattak diákjaink Mezőfalvára, ahol a Szép Magyar Beszéd című versenyen vettek részt. A Varga Janka, Szakál Rebeka, Pordány Nikoletta, Lehota Eszter alkotta csoport tagjai közül Lehota Eszter 3. helyezést ért el. Felkészítő pedagógusaik Ferenciné Fülöp Cecília és Ferenczi Roland voltak. Még ezen a héten, Szekszárdon rendezték meg a Curie Megyei Kémia versenyt, ahol Pajor Lili és Lehota Eszter képviselték az intézményt. Felkészítő tanáruk Csajtainé Szabó Ágnes volt. Március 2-án, pénteken 15 fővel képviseltettük magunkat a Sárbogárdi Petőfi Sándor Gimnázium angol nyelvi versenyén. Felkészítő tanáruk Ráczné Pincési Julianna tanárnő volt. Március 3-án, szombaton került megrendezésre a Megyei Simonyi Verseny Székesfehérváron, ahol Pajor Lili képviselte az iskolánkat szép sikerrel. Felkészítő tanára Ferencziné Fülöp Cecília volt. Március 13-án, kedden Sárszentmiklóson rendezték meg a Szemere Helyesírási Versenyt, ahol Demeter Jázmin és Görgey Ármin képviselték a cecei 4. évfolyamosokat. Ármin 2 helyezést ért el és képviselte a térséget a Székesfehérvári Megyei Döntőben a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolában. Felkészítő tanáraik Sohárné Bali Mária és Nagyné Gyánó Gabriella voltak. Március 19-én Víz világnapi vetélkedésen vettek részt Csajtainé Szabó Ágnes diákjai a Székesfehérvári Vízi Városi Általános Iskolában. A csoport tagjai Lehota Eszter, Pordány Nikoletta és Szabó Patrik voltak. Március 23-án a Bendegúz Kis Nyelvész megyei döntőn szerepeltek Pajor Petra, Baumann Dóra és Lehota Eszter. Köszönjük minden diákunknak, akik ezeken a megmérettetéseken méltón képviselték magukat és iskolánkat, öregbítették hírnevünket! Egyben köszönjük minden kollégának a felkészítésben való aktív részvételét!

Gerlice

Gerlice Néptánc