Családi délutánok - 2018. március 27.

Húsvéti ráhangolódó családi délutánokat szerveztek a Cecei Általános Iskolában az EFOP 3.2.9-16-00009 Óvodai és iskolai szociális segítő tevékenység fejlesztése a Sárbogárdi járásban pályázat és a Pajorné Szász Ibolya szülő támogatásával. 2018. március 21-én, szerdán az 5. évfolyamosok és szüleik kézműves foglalkozás keretében asztali és fali díszeket készítettek a húsvét jegyében, míg másnap, csütörtökön az első évfolyamosok tették ugyanezt. A családi délutánok nagy sikerrel zajlottak az előkészítő munkának és a diákok, szülők hozzáállásának köszönhetően, sok beszélgetéssel, ünnepi hangulatra hangolódással. Az elkészült alkotásokat a diákok haza is vihették, ezzel is támogatva a közös alkotás és közös ünneplés élményét. Olyan találkozást is jelentett a program, ami a szülők- gyerekek-pedagógusok közös, tanórán kívüli találkozására is lehetőséget is teremtett. Köszönet érte!

Szabóné Várady Katalin, igh