Farsangi ünnepség - 2018. február 20.

Cecén is elűzték a telet a jelmezes, alakoskodó diákok az iskolában. Az idei évben kevesebb volt a csoportos és előadásokkal készülő gyermek, ellenben szebbnél szebb jelmezekkel kápráztatták el a közönséget az egyénileg felvonuló diákok. A szervező 7. évfolyamosok az órák után széppé varázsolták a tornatermet, elrendezték a közösségi tereket. A szülők finomabbnál finomabb süteményekkel és szendvicsekkel támogatták a rendezvényt. Eközben a diákok jelmezekbe bújva várták a felvonulás lehetőségét. 13 órakor kezdetét vette a Farsangi mulatság, a vendégek nagy örömére. Sohárné Bali Mária DÖK vezető a szokásokhoz híven viccesen konferálta a jelmezesek bevonulását, amit egytől egyig nagy tapssal jutalmazott a közönség. A felvonulás és a produkciók bemutatása után a zsűri tagjai: Nyikosné Domján Mária nyugdíjas tanárnő, Király László, igazgató, Somogyi Tiborné, a Szülői Közösség vezetője, Sárvári Ilona, a Cecei Községi Könyvtár vezetője és Lehota Eszter, a Diákönkormányzat diák vezetője nehéz feladattal terhelve tanácskozott, hiszen nagyon nehéz döntés előtt álltak. A döntéshozatal közben kezdetét vette a finomságok elfogyasztása és a 7. osztályosok által árusított tombolák vásárlása.

Szeretnénk köszönetünket kifejezni minden kedves szülőnek, hozzátartozónak, diákunknak és vendégünknek, aki támogatta rendezvényünk sikeres megvalósulását!