Cecei adományozás - 2017. december 19.

”VARÁZSOLJ MOSOLYT EGY TÁRSAD ARCÁRA!” címmel az Emberi Erőforrások Minisztériuma, a GLS futárszolgálat és a Máltai Szeretetszolgálat közös szervezésében a pontvelem. hu oldal felhívást tett közzé nemrégiben. Rászoruló gyermekek megsegítésére kérték fel azokat a gyerekeket, akiknek lehetősége, szándéka van használt, jó állapotú játékaik elajándékozására.

A programhoz iskolánk is csatlakozott. A gyűjtési időszak egy hete alatt - 2017. november 27. – december 1. között – 70 csomagot sikerült összegyűjtenünk!

A GLS futárszolgálat december első hetében szállította el az ajándékokat a Máltai Szeretetszolgálat győri központjába, ahonnan azokat továbbjuttatják majd rászoruló gyerekeknek karácsony környékén.

Köszönjük mindazon gyerekek és szülők segítségét, akik hozzájárultak akciónk eredményességéhez! Biztosan sikerült mosolyt varázsolnunk sok kisgyerek arcára!

Tornócziné Bondor Csilla, szervező tanár