Versenyeztek a cecei diákok! - 2017. december 19.

Iskolánk tanulói november és december hónapban is több versenyen szerepeltek eredményesen. November 23-án Csajtainé Szabó Ágnes tanárnő vezetésével iskolánk csapata Székesfehérváron a Bugát Pál Egészségügyi Szakgimnáziumban vett részt a Fejér Megyei Környezetvédelmi és Egészségügyi Vetélkedőn, ahol végig ügyesen versenyezve az 1. helyezést érte a Lehota Eszter, Pajor Lili, Szabó Patrik összeállítású csapat. November utolsó hetében iskolánk labdarúgói a Bozsik Intézményi Program második fordulóján szerepeltek Sárbogárdon. A legjobb eredményt a 4. korcsoportos lány csapatunk érte el, aki a legtöbb pontot gyűjtötte a mérkőzések során. December 7-én, csütörtökön rendezték meg a 4. korcsoportos futsal Diákolimpiát Sárbogárdon, amit a Cecei Általános Iskola csapata nagy küzdelemben nyert meg. Borosné Asbóth Ilona testnevelő elmondása szerint a végzős fiúkból álló csapat egymást segítve, igazi csapatként küzdött a többi sportolóval, ami a szép sikert predesztinálta számukra. Pordán Tamás a mezőny egyik legjobb játékosaként aranyérmet vehetett át. Az öröm mellett feladat is vár rájuk, hiszen Ők képviselik majd januárban körzetünket a Székesfehérvári Megyei Diákolimpián. Iskolánk tanulói november hónapban vettek részt a Matematikában Tehetséges Gyermekek Alapítvány által kiírt országos vetélkedő megyei versenyén. Az eredmények összesítése után iskolánk tanulói közül Pajor Petra 3. évfolyamos tanuló érte el a legjobb eredményt, aki a saját korcsoportjában 2. helyezést ért el. Ennek elismeréseképpen vehetett át december 18-án értékes könyvjutalmat a Székesfehérvári Hétvezér Általános Iskolában.

Minden sikeres versenyzőnknek gratulálunk és nagyon büszkék vagyunk rájuk!

Szabóné Várady Katalin, igh.