Menetrend - 2017. december 19.

Kedves Szülők és Kedves Diákjaink!

Kb. egy hét múlva elkezdődik a téli szünet, amivel kapcsolatosan szeretném felhívni mindenkinek a figyelmét egy-két dátumra és tudnivalóra a Cecei Általános Iskolában.

2017. december 16-án, szombaton rendezik meg Cece Nagyközség Karácsonyi Kavalkádját a Művelődési Házban és a Szabadság téren. 13 órától a Művelődési Házban többek között fellépnek az iskola 4. évfolyamosai is. Szeretettel várunk mindenkit a szokásos pereccel és teával!

2017. december 18-án, hétfőn 14 órától a 4. évfolyamosok ellátogatnak az Őszirózsa Nyugdíjasklubba karácsonyváró műsorukkal.

2017. december 21-én, csütörtökön az „Erzsébet Karácsony” elnevezésű pályázat keretében Diótörő előadáson vesznek részt a pályázatba bevont diákok Budapesten az Erkel Színházban. Az érdekeltek már megkapták a menetrenddel kapcsolatos tájékoztatásokat.

2017. december 22-én, pénteken 8 órától karácsonyi ünnepség a Művelődési Házban a 4. évfolyamosok szervezésében. Tanítás ezen a napon 10:45-ig lesz, utána diákok mehetnek haza. A buszok ehhez alkalmazkodva indulnak Sáregresre és Vajtára.

2017. december 22-én, pénteken 15 órától Gyermekkarácsonyi ünnepség a református templomban.

2018. január 3. szerda, a szünet utáni első tanítási nap.

2018. január 24. szerda, 14 óra osztályozó vizsga a magántanulóknak és azoknak a diákoknak, akik a félév során 250 óránál többet hiányoztak. A kiértesítések megtörténtek.

2018. január 26. péntek, a 2017/18-as tanév I. félévének záró napja.

Minden kedves partnerünknek áldott, békés ünnepeket és boldog újévet kívánunk!

Boldog Karácsonyt!

A Cecei Általános Iskola pedagógusai