Kórházi „Mikulásjárat” - 2017. december 6.

December 4-én, hétfőn a hagyományokhoz híven ismét ellátogattak a Cecei Általános Iskola diákjai a Székesfehérvári Szent György Kórház Gyermeksebészeti és Gyermekosztályára, hogy egy kis vidámságot vigyenek beteg kortársaik életébe.

Tornócziné Bondor Csilla tanárnő és Ferenczi Roland tanár úr nagy szeretettel készítették fel a több esetben már „visszajáró” diákokat erre a szép feladatra, melynek során énekekkel és egy vidám jelenettel szórakoztatták a kis betegeket és az ápoló személyzetet a cecei „küldöttség” tagjai. Egy kis almával és szaloncukorral is kedveskedtek a beteg gyermekeknek, amit Varga Gábor országgyűlési képviselő úr támogatásából finanszíroztak.

Szeretném megköszönni ezúton is a cecei iskola diákjainak és pedagógusainak, hogy évről-évre részt vesznek ebben a szép önkéntes munkában és gondolnak azokra a gyermekekre, akik a kórházban töltik december 6-át.

Szabóné Várady Katalin, igh.