Sikerek a labdarúgó utánpótlásban - 2011. május 31.

A Cecei Általános Iskola és a Cece PSE által közösen fenntartott U13-as serdülő csapata nagyszerű sikert ért el a Fejér Megyei Labdarúgó Szövetség által kiírt megyei bajnokságban. A tornarendszerben lebonyolításra kerülő megmérettetésen sikeresen szerepelt csapatunk, hiszen saját csoportját megnyerte, megelőzve Mezőfalva, Sárbogárd és Dunaújváros csapatát. Ezután a fiúk egy kisrégiós döntőt játszottak, ahol szintén sikert arattak és felülmúlták Perkáta ifjú labdarúgóit. 2011. május 27-én került megrendezésre a megyei döntő, amelyre a Pátkai Sportpályán került sor. Csapatunk itt Bakonycsernye és Polgárdi csapatával mérte össze erejét. A fiúk derekasan helyt álltak a döntő tornán és ezüstérmet hoztak haza, amivel nagy dicsőséget szereztek maguknak és iskolájuknak. A sikeres csapat tagjai: Sebestyén Martin, Bende Patrik, Várhelyi Ádám, Várhelyi Zsolt, Varjas Máté, Klazer Ferenc, Redzsepi Ardit, Meister Gábor, Vas Tiborc, Szalai Bálint, Kovács Tamás, Szalai Renátó, Sohár Kristóf, Bosnyák János. A csapat által elért eredmény legfontosabb láncszeme edzőjük, Bende Zsolt személye volt. Nagy köszönettel tartozik neki a Cecei Általános Iskola és a Cecei Polgári Sport Egyesület, hiszen időt és anyagi ráfordítást sem sajnálva hosszú hónapokon keresztül edzette, trenírozta ezeket a fiúkat, igazi csapatot kovácsolva belőlük. Mindezen munkáját társadalmi munkában, vagyis minden ellenszolgáltatás nélkül végezte, köszönet érte. Szintén az ő munkáját dicséri az a tény, hogy két labdarúgónk részt vehetett a Fejér Megyei Labdarúgó Szövetség által megrendezett megyei válogató tornán a székesfehérvári Sóstói stadionban. A Sárbogárd-Sárszentmiklósi körzet csapatában pályára léphetett Varja Máté az 1998-ban születettek, míg Csányi Kálmán az 1997-ben születettek korosztályában. Bízva a további eredményes szereplésben kívánunk nekik sok sikert a jövőben is.