Tökfaragó verseny - 2017. november 7.

Az őszi szünetet megelőzően iskolánkban Tökfaragó versenyt hirdettünk. A lámpásokat a gyerekek - időt és energiát nem spórolva - otthon készítették el önállóan, barátaikkal vagy családjukkal. A megadott napon összesen 34 faragott remekmű érkezett, amelyeket az iskola főbejárata előtt állítottunk ki. A pályamunkák közül a gyerekek és a pedagógusok által leadott szavazatok alapján Pordány Levente 3.b osztályos tanuló tökházikója szerezte meg az első helyezést. Második helyezett lett Jobban Bence 3.a osztályos tanuló baglyos, és Dömök Róbert 1. osztályos tanuló tigrises faragványa. Harmadik helyezést Pintér Laura 4.b osztályos tanuló érdemelte ki virágmintákkal díszített alkotásával.

A szavazatok összesítésekor az egyik szavazócédulán a következő feliratot találtuk:

”Mindegyik nagyon szép, nem tudok dönteni!”

Ez a mondat tükrözi legjobban, mennyire sokszínű, ötletes, szépen kivitelezett műalkotásokkal örvendeztettek meg bennünket diákjaink. Köszönet érte!

Tornócziné Bondor Csilla

Gerlice