Álláshirdetés 5. - 2017. július 19.

Dunaújvárosi Tankerületi Központ

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján

pályázatot hirdet

Cecei Általános Iskola

tanító

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozott idejű 2017.08.21. - 2017.12.30.–ig tartó közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Fejér megye, 7013 Cece, Árpád utca 3.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
Nevelő-oktató munka végzése tanítói munkakörben a Köznevelési törvény, a helyi pedagógiai program és a szervezeti és működési szabályzat irányelveinek megfelelően.

Illetmény és juttatások: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

• Főiskola, tanítói diploma, bármely műveltségterület,
  • hasonló munkakörben - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • Felhasználói szintű Internetes alkalmazások,
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • Nyitottság az innovációra, szociális érzékenység, csapatmunka

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• fényképes szakmai önéletrajz
  • az álláshely betöltéséhez szükséges végzettségek, képzettség meglétét igazoló dokumentumok másolata
  • a pályázó nyilatkozata arról, hogy a személyes adatainak pályázattal összefüggő kezeléséhez hozzájárul
  • 90 napnál nem régebbi hatósági bizonyítvány a büntetlen előélet igazolására

A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör legkorábban 2017. augusztus 21. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. augusztus 6.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Király László nyújt, a 0620/491-7330-as telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

• Postai úton, a pályázatnak a Dunaújvárosi Tankerületi Központ címére történő megküldésével (7013 Cece, Árpád utca 3. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: KLIK/065/5-153/2017 , valamint a munkakör megnevezését: tanító.
  • vagy
  • Elektronikus úton Király László intézményvezető részére a igazgatocece@gmail.com E-mail címen keresztül
  • vagy
  • Személyesen: Király László, Fejér megye, 7013 Cece, Árpád utca 3.

A pályázat elbírálásának határideje: 2017. augusztus 10.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
A közalkalmazotti jogviszony nyugdíjazás okán helyettesítésre szól, a határozott idő lejártát követően határozatlanra módosulhat.

Gerlice

Gerlice Néptánc