Kirándulás - 4.b osztály - 2017. július 11.

A 4.b osztállyal Balatonkenesére mentünk osztálykirándulásra 3 napra. Segítségemre volt Komáromi Éva kísérőként. A kirándulás előtt szülői értekezletet tartottam, ahol tájékoztattam a szülőket a várható programról. Az utazást szülőkkel oldottuk meg és saját autóval. Első napon elfoglaltuk a nyaralót, majd ebédelni mentünk Vadkacsa étterembe. Délután strandolás, palacsintasütés, Ki Mit Tud? és esti séta volt a program. A második napon vonattal elutaztunk Balatonfüredre, ahol gyalogtúra után megnéztük a Lóczy barlangot, majd visszautaztunk Kenesére, ahol strandolás volt a nap befejezése. A harmadik napon családi napot tartottunk, de a rossz idő keresztülhúzta a számításainkat, így le kellett rövidíteni a programokat. Nagyon tartalmas 3 napot töltöttünk el együtt a gyerekekkel. Ami tanulságos volt, hogy a gyerekek nem hozhattak telefont, de így is feltalálták magukat, rengeteget rollereztek, görkorcsolyáztak, lázasan készültek a Ki Mit Tudra. Remélem ezzel a kirándulással egy jobb, összetartozó osztályközösséget sikerült kialakítani.

Földi Józsefné osztályfőnök