Tavaszi papírgyűjtés - 2017. június 7.

Hagyományos papírgyűjtő akciónkat 2017. május 23.-25. között rendeztük meg, a diákönkormányzat szervezésében. Ragyogó napsütéses időjárás mellett, hangyaszorgalommal látott hozzá szülő és gyermek a fellelhető hulladék összegyűjtésének. Kiemelkedőnek nevezhető mind a részvétel, mind az összegyűjtött papír mennyisége. 120 gyermek gyűjtött, közel 8 tonnányi papírt. Ez a mennyiség 2 tonnával több az őszi akció során összegyűlt mennyiségnél!

A kiemelkedő eredményt elért tanulóinkat sportszerekkel és egyéb ajándéktárgyakkal jutalmaztuk. A legaktívabb osztályok pedig 5-5 ezer forintot támogatást nyertek el, valamely közösségi rendezvényük megvalósításához. A díjazottak a következők voltak:

Alsó tagozaton helyezést elért tanulók:

I. Takács Bence 3.b,
II. Pajor Máté 4.a,
III. Szabó Zoltán 1. o., Szalai Róbert 3.a és Baumann Dóra 4.b

Felső tagozaton helyezést elért tanulók:

I. Balassa Márk 6.a,
II. Lehota eszter 7.b, Kacz Dzsenifer 7.a,
III. Jákob Kristóf 7.a Vinklár László 8.b

A legaktívabb osztályok: 3.b, 7.a és a 6.b voltak.

Hagyomány, hogy a 100kg felett gyűjtő gyermekek is ajándékot kapnak:

Németh Sándor 1.o, Kovács Izabella 1.o., Jobban Bence 2.a, Lajtos Levente 2.a, Dömők Zsófia 2.b, Hanák Richárd 3.b, Takács Janka 3.b, Horváth Bence 4.a, Varga Botond 4.a, Várady Szabó László 4.b, Pajor Petra 2.a, Rafael Máté 2.a, Szepesi Balázs 6.a, Killer Edvárd 6.a, Pajor Lili 6.a, Hetyei Ágnes 7.a

A papírgyűjtésből származó bevételből támogatjuk a gyereknapi rendezvényt, valamint a következő tanév rendezvényeit, utazásait.

Ezúton is szeretném megköszönni magam és kollégáim nevében a szülők aktív közreműködését a program sikeres megvalósításában!

Sohárné Bali Mária
DÖK segítő pedagógus