KRESZ pálya átadáson jártunk - 2017. május 30.

A sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola udvarán a '80-as években épült KRESZ-pályáját az elmúlt fél évben civil kezdeményezésre, társadalmi- illetve alapítványi támogatásból felújították, melynek ünnepélyes átadására május 25-én került sor. Az ünnepség után a Sárbogárdi Rendőrkapitányság szervezésében KRESZ- és kerékpáros verseny vette kezdetét. Nevezéseket 5. évfolyamos tanulók adhatták be. Iskolánkat 4 tanuló képviselte: Bali Gréta, Bali Máté, Kiss Balázs és Fekete Róbert. A gyermekek, akik napi rendszerességgel járnak kerékpárral, eredményesen képviselték iskolánkat. Reméljük, hogy egyszer Cecén is lesz majd egy ilyen park, ahol a diákok és érdeklődők a közlekedési ismereteiket gyakorolhatják! Köszönjük a meghívást!

Lajtos Dorottya, tanár