Happy Víz - 2017. május 16.

Immár hetedik éve csatlakozott iskolának az OÉTI által meghirdetett, vízivást népszerűsítő programhoz az elmúlt héten. Diákjaink már nagyon várták, a népszerű „Vízbárt” az aulában, ahol a szünetekben tisztított vizet ihattak. Plakátok készültek, tájékoztató megbeszélések zajlottak a vízzel, a vízivással kapcsolatosan, ami egy egész folyam részét képezte, hiszen nem olyan régen még a víz világnapjára készültek, majd a fenntarthatósági témahét keretében összegezték ismereteiket a témával kapcsolatban. A Happy Vízhez kapcsolódva ismét kihangsúlyoztuk a vizeink védelmének fontosságát és a vízivás egészségre gyakorolt jótékony hatásait, ami a sok vidám gyermekarcot látva, reméljük, hogy befogadásra is talált!

Szabóné Várady Katalin - szervező

Gerlice