Megyei Diákolimpia atlétika döntő - 2017. május 10.

A járási megmérettetést követően négy diákunk jutott be a megyei atlétikai döntőbe, akik nagy sikerrel szerepeltek ott is. Csányi Árpád 8. b osztályos tanuló megyei IV. helyezést ért el magasugrásban. Redzsepi Erzana 8. a osztályos tanuló III. helyezést ért el magasugrásban. Csányi Miklós Antal 8. a osztályos tanuló a III. legjobb időt érte el megyei szinten 1500 méteres futásban. A legsikeresebb sportolónk Potyondi Zoltán 8. a osztályos tanuló volt, aki 175 cm-es teljesítményével megyei I. helyezést ért el magasugrásban, ami az országos döntőbe jutását eredményezte. A diákok felkészítő tanára Borosné Asbóth Ilona tanárnő volt.

Szeretnénk megköszönni mindannyiuknak a sok munkát, amit ezekbe az eredményekbe fektettek, és, hogy ilyen szép eredménnyel képviselték iskolánkat!

További szép eredményeket kívánunk nekik!

Szabóné Várady Katalin, igh.

Gerlice

Gerlice Néptánc