Áprilisi versenyeredmények - 2017. május 3.

Az áprilisi hónapban több tanulónk képviselte iskolánkat eredményesen térségi, megyei és országos versenyen is. Pedagógusaink szabadidejüket sem sajnálva készítették fel a diákokat a megmérettetésekre és fáradozásaik, illetve a gyerekek szorgalma szép sikereket eredményezett. A XXV. Kaán Károly Országos Természet és Környezetismereti Verseny Fejér-megyei döntőjére Szabadbattyánban került sor, ahol Pajor Lili 6.a osztályos tanulónk 1. helyezést ért el. Ezzel megszerezte a jogot arra, hogy megyénket képviselje a májusi országos döntőn Mezőtúron. Több tanulónk a Bendegúz tudásbajnokság megyei döntőjén vett részt Székesfehérváron. Kiemelkedő eredményt értek el: Pajor Petra, Lehota Eszter, Nagy Nándor, Pajor Lili és Dániel Dóra Jázmin. A Bárczi Gusztáv Tanulmányi Verseny országos döntőjében vehetett részt Seregélyesen Kacz Dzsenifer 7.a osztályos tanulónk, aki az előkelő harmadik helyezést érte matematika tantárgyból. Sárbogárdon került megrendezésre a térségi atlétika diákolimpia döntőjére is, ahol több diákunk is kiemelkedő eredményt ért el. A IV. korcsoportban, magasugrásban a lányoknál I. helyezést ért el Redzsepi Erzana, a fiúknál Potyondi Zoltán. Súlylökésben és magasugrásban II. helyezést ért el Csányi Árpád, a 800 méteres síkfutásban szintén ezüstérmet szerzett Sebestyén Dominika és Csányi Miklós. Harmadik helyezést értek el Potyondi Zoltán távolugrásban és súlylökésben, illetve Varga Dominik kislabda hajításban. A legjobban szereplő tanulóink részt vesznek a jövő héten megrendezésre kerülő megyei döntőn is. További sikereket kívánva gratulálunk minden sikeres diákunknak és felkészítő pedagógusaiknak!

Gerlice

Gerlice Néptánc