Húsvéti készülődés - 2017. április 12.

A 4.a osztály szülői közössége kreatív kézműves délutánt szervezett a diákok számára, amelynek keretében ráhangolódtunk a közelgő ünnepre.

A foglalkozásokon többféle ajándék készítésére volt lehetősége a gyerekeknek, többek között: - hagyományos tojást festhettek, - készíthettek: - cukros dobozkát, - pattogatott kukoricával töltött bárányt, nyuszit ábrázoló faképet, díszítettek hímes tojásokat.

A diákok nagy lelkesedéssel vetették magukat a munkába, amelynek eredményeként kreatív alkotások születtek. A program zárásaként a szülők által készített finomságokat nagy örömmel fogyasztották el.

Köszönjük a 4.a osztály szülőiknek, hogy időt és pénzt nem kímélve minden alkalmat megragadnak, hogy a gyerekeket igazi közösséggé formálják!

Csajtainé Szabó Ágnes, osztályfőnök

Gerlice