Sulikézi Fesztivál Martonvásáron - 2017. április 12.

2017. április 2-án, vasárnap 4. és 3. évfolyamos diákok utaztak szivacskézilabda tornára Martonvásárra, Földi Józsefné edző vezetésével. Az év eleje óta tartó edzések a Magyar Kézilabda Szövetség támogatásával valósulnak meg az iskolában heti rendszerességgel. A program során minden hónapban tanfelügyelő is ellátogat az edzőhöz, aki a kézilabda alapjainak tanórákba épülését is ellenőrzi a tanév folyamán. A felkészülés során Martonvásárban vasárnap rendeztek egy területi tornát, ahol Pécstől Budapestig várták az ifjú szivacskézilabdás fiúkat és lányokat. A cecei fiúk és lányok nagyon ügyesen szerepeltek, több győzelmet is arattak. A legközelebbi területi találkozót Balatonbogláron rendezik meg június közepén. Addig is kitartást és sok energiát kívánunk ifjú kézilabdásainknak, akikre nagyon büszkék vagyunk!

Szabóné Várady Katalin, igh.

Gerlice

Gerlice Néptánc