„ZÖLDJÁRAT” - 2017. február 14.

Az en-Home Zöldjárat program keretében február 8-án megérkezett iskolánkba Tóth Pál matematika-fizika szakos tanár, aki színes, érzékletes formában és kísérletekkel gazdagítva közel 2 órában a megújuló energiaforrásokkal, az energiatakarékosság mindennapi megvalósításával ismertette meg 6-7-8. osztályos tanulóinkat.

A pályázatot kiíró en-Home az ELMŰ-ÉMÁSZ Társaságcsoport új üzletága, amely felelős szerepet vállalva a környezettudatos energiafelhasználás hazai népszerűsítésében, indította útjára a „Zöldjáratot” a hazai iskolákba. Céljuk, hogy ezeket a technológiákat minél szélesebb körben elérhetővé tegyék, és a környezettudatos energiafelhasználást népszerűsítsék.

Az előadás jól illeszkedett iskolánk ÖKO tudatos szemléletéhez, reméljük, egy diákunk sem bánta meg a pályázat keretében megvalósult érdekes előadáson való részvételt.

Külön köszönjük Balázsné Aranyos Judit tanárnőnek, hogy megszervezte a látványos és izgalmas előadást iskolánkban!