Karácsonyi forgatag - 2017. január 3.

Az ünnepre készülve egyre sokasodnak a programok, az előadások, a műsorok, amikkel a cecei diákok kedveskedni szeretnének a szeretteiknek. Elsőként a nagyközség Mindenki karácsonyán léptek fel diákjaink zenés, dramatikus játékukkal december 17-én, szombaton. Az immár hagyományosnak mondható Nyugdíjas Karácsonyi ünnepségre december 19-én, hétfőn került sor, ahol a 4. b osztályosok ismét megörvendeztették az idősebb korosztály képviselőit. Kedden a szülőknek kívántak kedveskedni a 4. osztályosok, így is hangolódni az ünnepre, majd az utolsó tanítási napon, szerdán a diáktársaknak és a pedagógusoknak is előadták a sok munkával és szorgalommal összeállított és begyakorolt verseket, jeleneteket és dalokat. Szeretném köszönetemet kifejezni Földi Józsefné osztályfőnöknek és a 4. b osztályos diákoknak, hogy ilyen sokszor előadták műsorukat, időt és energiát nem kímélve!

Köszönöm áldozatos munkájukat!

Szabóné Várady Katalin, igh.