Jutalomkirándulás Balatonfűzfőn - 2011. május 16.

Az Algebria országosan meghirdetett internetes matematika versenyen a Cecei általános Iskola tanulói kiemelkedően szerepeltek, hiszen csapatban az első helyezést érték el, illetve az egyéni verseny első és harmadik helyezését is cecei diák érdemelte ki. Ennek jutalmaként az egyéni helyezettek pénzdíjban részesültek, míg a csapatverseny győzelemért egy interaktív eszközzel gazdagodott az iskola. Az intézmény egy jutalom kirándulással díjazta a programban részt vevő diákok szorgalmát. A kirándulás során a győztes csapat Balatonfűzfőre utazhatott el és tölthetett el egy vidám délelőttöt a helyi nyári bob pályán és a hozzá kapcsolódó kalandparkban. A versenyben részt vevő 29 gyermeket több szülő is elkísérte, akik szintén sokat tettek az kiemelkedő versenyeredményért. A intézmény ezúton is köszönetet szeretne mondani a támogatásukért. Külön köszönetét fejezi ki Kiss Tiborné tanárnőnek, aki szervezte, koordinálta a verseny teljes ideje alatt a gyermekek felkészülését, munkáját.