Nagymamák ünnepe - 2011. május 10.

Május 9-én, hétfőn a Cecei Általános Iskola 3. évfolyamosai köszöntötték a nyugdíjas klub nagymamáit, időseit a Milos kastélyban. Zenével, dramatizálással, verssel elevenítették fel a kisdiákok a csecsemőkortól a felnőtt korig tartó, el nem múló szülői törődés lépcsőfokait. A műsort összeállították és a diákoknak megtanították Szepesiné Palatinus Pálma és Kaczné Lajtos Judit osztályfőnökök. A diákok a műsor végén egy idézettel gazdagított könyvjelzőt adtak ajándékba a nagymamáknak, így is köszöntve őket.
Az anyák napi ünnepség a nyugdíjas klub és az iskola tanulói partneri kapcsolata erősítésének része, melynek során a kisdiákok több alkalommal ellátogatnak az idősekhez, ünnepek, egyedi programok alkalmával, így erősítik a különböző generációk egymáshoz közelítését.