Mesemondó verseny Rácegresen - 2011. május 10.

Lázár Ervin 75. születésnapjára emlékeztek Rácegerespusztán 2011. május 5-én. E jeles nap alkalmából mesemondó versenyt rendezett a Pálfai Általános Iskola, ahova 4 kategóriában várta a tehetséges mesemondó diákokat.
A Cecei Általános Iskola fontosnak tartja, hogy kapcsolatot tartson a környékbeli oktatási intézményekkel, ezért örömmel fogadtuk a meghívást erre a versenyre is.
Az 1. kategóriában (1-2. évfolyam) Lehota Eszter, a 2. kategóriában (3-4. évfolyam) Salamon Ronald, a 3. kategóriában (5-6. évfolyam) Fésü Fanni és a 4. kategóriában (7-8. évfolyam) Potyondi Dorina képviselte iskolánkat. A versenyzők meghallgatása után egy színdarabot is megtekinthettünk, majd az eredményhirdetés következett.
Salamon Ronald 4. osztályos tanuló a 2. kategóriában 1. helyezést ért el. Gratulálunk neki, és köszönjük a többi versenyzőnek is, hogy iskolánkat színvonalasan képviselték.

Írta: Fülöp Cecília magyar szakos pedagógus