Anyák napi ünneplés az iskolában - 2011. május 3.

Osztályszinten köszöntik május első hetében az alsós kisdiákok szüleiket, nagyszüleiket iskolánkban. Már a tavaszi szünet előtt lázas készülődéssel, verssel, dallal, hangszeres művekkel, színdarabokkal készültek a gyerekek az édesanyák köszöntésére, a mindennapok folytatásában pedig gőzerővel ismét elkezdődtek a próbák.

A héten az ütközéseket elkerülve szervezték meg a pedagógusok a szülők köszöntését, különböző időpontokban, hogy reményeik szerint minden szülő el tudjon menni az ünnepségekre. A sort a 4. évfolyamos osztályok kezdték a keddi köszöntéssel, majd a 3. évfolyamosok zárják jövő héten hétfőn, amikor a Cecei Nyugdíjas Klub nagymamáit, anyukáit köszöntik anyák napja alkalmából a nyugdíjas klubban.