Pályaorientációs programok - 2015. október 20.

A cecei iskolában nagy gondot és figyelmet fordítanak a továbbtanulás előtt álló diákok információhoz juttatására, hogy minél sikeresebben válasszák ki azt a középiskolát, ahol az elkövetkező 4-5 évet el kívánják tölteni. A pályaorientációs programok sorát a Paksi Energetikai Szakközépiskola „képviselője” Kiss Tamás ottani végzős diák nyitotta meg, aki egy digitális bemutató keretében mutatta be az intézménye sajátosságait, a várható szakok jellemzőit, a programlehetőségeket, amiket az iskola kínál.

A 8. évfolyamos diákok nagy érdeklődéssel hallgatták Tamást, aki a cecei iskolában végzett anno, és a cecei labdarúgó csapatban több diákkal is együtt focizik, így is példát mutatva az egészséges életmód és a tanulás fontosságára.