Meghívó - 2015. augusztus 13.

Szeretettel hívjuk és várjuk diákjainkat és a tisztelt hozzátartozóikat a 2015. szeptember 1-én, 8 órakor tartandó tanévnyitó ünnepségünkre, melynek keretében iskolai közösségünkbe fogadjuk az első évfolyamos diákjainkat és megnyitjuk a 2015/16-os tanévet.

Az első évfolyamosokat a 8. osztályosok az iskola főbejárata előtt várják, és az udvar felől vezetik be őket az ünnepség színhelyére, ahol az igazgató úr köszönti őket. Az elsős diákok szüleit lehetőség szerint kérjük, hogy maradjanak egy kis megbeszélésre is a megnyitó után az osztályteremben.

Az iskolabusz ezen a napon reggel 7.00-kor indul Sáregresről, majd utána Vajtáról a szokott rend szerint. A diákok az ünnepség után 11:45-ig osztályfőnöki órákon vesznek részt, délutáni foglalkozások és ebéd ezen a napon még nem lesz, ezért kérjük, hogy tízórait és innivalót hozzanak magukkal a gyerekek!

Mindenkit szeretettel várunk!