Mérkőzéslátogatás - 2011. április 12.

Negyven cecei diák élőben tekinthette meg az április 8-án, délután 19.00 órakor megrendezett Videoton - Zalaegerszegi TE NBI-es labdarúgó mérkőzést a nagyon impozáns székesfehérvári Sóstói stadionban. Az intézmény részt vesz a Videoton FC által meghirdetett Iskolák szurkoljatok! elnevezésű programban, amely során a mérkőzésre díjtalan belépőt biztosított a sportegyesület. Fedett lelátós helybiztosítással és nagyon igényes műsorfüzettel kedveskedtek számunkra a vendéglátóink. A szerencsés tanulók saját szorgalmuknak és szüleik segítségének köszönhették a programot, ugyanis a legutóbbi papírgyűjtés során legjobban teljesítő gyermekeket jutalmazta az iskola ezzel az utazással. Köszönet a Videoton FC azon munkatársainak, akik lehetővé tették a mérkőzéslátogatást, ezzel nyújtva maradandó élményt a fiataloknak. A program során a gyermekekre a legnagyobb hatással a szurkolók által keltett mérkőzés hangulat és az autogram vadászattal egybekötött ünneplés volt.