Jutalom színházlátogatás - 2015. június 2.

Immár harmadik alkalommal utazhattak el a Cecei Általános Iskola diákjai a budapesti Új Színházba, a cecei benzinkutat működtető Metalelektro Kft. jóvoltából. A cég iskolánk nagylelkű támogatója és az idei évben 38 diákunk részesülhetett abban a megtiszteltetésben, hogy részt vehetett a jutalom kiránduláson. Május 31-én, vasárnap este Jókai Mór: Bolondok grófja című regényének színpadi változatát tekintették meg azok a diákok, akik a tanév során iskolai munkájukkal és az iskolán kívüli versenyeken, pályázatokon elért eredményeikkel öregbítették az intézmény hírnevét. Bár a vasárnap esti program egy kicsit fárasztó volt, de egy új élménnyel térhetett haza a társaság. Ezúton köszönjük meg a felajánlónak a nagyszerű lehetőséget!