TE SZEDD! - 2015. május 14.

Tisztelt Szülők!

A Cecei Általános Iskola az idei évben is csatlakozott a TE SZEDD! elnevezésű, országos tisztasági akcióhoz, amelynek célja, hogy megtisztítsa a környezetünket attól a szilárd hulladéktól, amelyet a környezetükért nem felelősséggel gondolkodok helyeztek el lakóhelyünkön.

Az akció keretében 2015. május 15-én, pénteken 12.00-14.00 óra között iskolánk tanulói megtisztítják a településünket az eldobált szeméttől! Az akció szervezői gumikesztyűk és szemétszedő zsákok eljuttatásával segítik a programot!

Kérem, amennyiben Ön is szeretné támogatni a kezdeményezést, vegyen részt az akcióban, sőt népszerűsítse ismerősei körében a lehetőséget!! Minden segíteni akarót várunk a fenti időpontban a találkozási pontunkon, vagyis a Cecei Általános Iskola belső udvarán!