Mini LÜK térségi bajnokság - 2015. április 15.

Április 14-én, kedden rendezték meg a Mini LÜK nevű, a diákok logikai, helyesírási és matematikai készségeit fejlesztő eszköz használatának bajnokságát a cecei iskolában. Második, harmadik és negyedik évfolyamon mérték össze tudásukat a cecei és vidékről, többek között Kaposvárról, Alapról, Sárszentmiklósról érkező diákok a verseny keretében.

A cecei iskolában már több éve használják és alkalmazzák a Dinasztia Kiadó által forgalmazott eszközt, ami kis technikai felkészítés után alkalmas az egyéni gyakorlásra és ellenőrzésre szövegértés, matematika és anyanyelv területeken, de az idegen nyelv ismeretének gyakorlására is lehetőséget biztosít.

Nagy megtiszteltetésnek tartjuk, hogy az idei évben a mi iskolánk rendezhette meg a nemes versengést, ami minden résztvevőnek sok örömet és sok tapasztalatot hozott!

Szabóné Várady Katalin, igh.